O firmě DMK system s.r.o.

Zadat poptávku

Společnost DMK system s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2008, kdy jste se s námi a s výsledky naší práce mohli setkat pod názvem firmy VAZNÍKY D.N.K.  nebo DNK system s.r.o. Původní názvy společnosti jsme opustili ze dvou důvodů, kvůli rostoucímu objemu výroby a pro zásadní rozšíření vyráběného sortimentu. Dnes zákazníkům pod hlavičkou společnosti DMK system poskytujeme veškeré komponenty pro kompletní dodávku hrubé stavby - dřevostavby. DMK system znamená Dřevěné Montované Dřevostavby a do posledního detailu promyšlené řešení pro kvalitní dřevostavbu. Našim zkušenostem můžete důvěřovat!

Hlavním výrobním programem ryze české firmy DMK system s.r.o. je navrhování, výroba, dodávka a montáž dřevěných nosných konstrukcí – tedy celostěnových panelů dřevostaveb a příhradových vazníků s kovovými deskami a prolisovanými trny. V oboru projektování a provádění vazníkových krovů máme rozsáhlé zkušenosti. Naše lisované vazníky mají oproti zastaralé technologii sbíjených vazníků několikanásobně vyšší únosnost, a proto jsou velmi vhodné pro moderní výstavbu.

Výroba uceleného systému probíhá v moderní výrobní hale na okraji třebíčské průmyslové zóny. Disponujeme specializovanou linkou na výrobu celostěnových panelů a příhradových vazníků. Při výrobě dbáme na kvalitu zpracování, dodržování předepsaných postupů výroby a požadavků certifikace. Sledujeme nejnovější trendy v dřevařském oboru a DMK systém pro vás neustále inovujeme.